Dom Nad Wodospadem

Zlot militarny Borne Sulinowo

 

Zloty militarne Borne Sulinowo odbywają się co roku zazwyczaj w sierpniu. Zloty te cieszą się bardzo dużą popularnością i bardzo dużym oblężeniem. Na zlocie tym tworzone są obozy, które trwają mniej więcej cztery dni. Zlot zapewnia nam takie atrakcje jak :  różnego rodzaju koncerty , oczywiście budki z jedzeniem oraz piciem, przejażdżki pojazdami militarnymi.

 

Zloty te są niezwykłe i zapadają w pamięć na bardzo długi czas, pełne kurzu, pyłu oraz żaru słonecznego dni są na tyle atrakcyjne, że dla wielu zlot ten trwa o wiele za krótko. Niektórzy wynajmują pola namiotowe, domki, campingi czy pokoje w innych miejscowościach niż Borne Sulinowo i po prostu codziennie dojeżdżają na zlot pełen atrakcji. Jedną z miejscowości, która jest bardzo oblężona w  tym czasie są Nadarzyce, na szczęście wieś ta cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród turystów, dlatego też powstało tam w ostatnim czasie dużo agroturystyk - Dom nad wodospadem czy pól namiotowych, więc miejsce znajdzie się dla każdego wczasowicza.

 

Oprócz samego noclegu wieś ta zapewnia swoim turystom mnóstwo atrakcji oraz zabaw, a dla tych którzy cenią sobie relaks, odpoczynek, ciszę oraz spokój również się coś znajdzie : np. spacer po pięknym lesie, grzybobranie czy leniuchowanie na plaży. Dla tych bardziej ceniących sobie zabawę właściciele agroturystyk zapewniają im : boiska do piłki nożnej oraz siatkowej, różnego rodzaju zabawy, ogniska, grillowanie, wieczór przy śpiewie oraz tańcach.